29.05.2024

Доказано родинні зв’язки Майкла Дугласа та Скарлетт Йоганссон

Доказано родинні зв’язки Майкла Дугласа та Скарлетт Йоганссон

Відомий голлівудський актор Майкл Дуглас став учасником популярного американського шоу PBS “Знайти своє коріння”, в якому відомі особистості мають можливість дослідити історію роду. Саме так він дізнався, що є далеким родичем акторки Скарлетт Йоганссон.

В черговому епізоді проєкту, який було показано 2 квітня на каналі PBS,  його ведучий Генрі Луїс Гейтс-молодший доказав, що обидві “зірки” Голлівуду мають ідентичні гілки ДНК на чотирьох різних хромосомах, а значить є далекими родичами. Дуглас був приємно вражений цією звісткою.

Це неймовірно. Що ж, я з нетерпінням чекаю на зустріч зі Скарлетт наступного разу! – зазначив актор у ефірі програми.

Гілки акторів йдуть від материнської лінії Скарлетт, яка “сягає корінням у єврейські громади Східної Європи”. Про це повідомляє  ktoday.com.ua з посиланням на People.

Відомо, що мати Скарлетт Йоганссон народилася в єврейській сім’ї, предки якої переїхали до США з Польщі та російської імперії. Батьки акторки познайомилися в Данії, де на той час жила її мати. У 2017 році в епізоді програми PBS Finding Your Roots Скарлетт Йоганссон дізналася, що брат її прадіда по материнській лінії та його родина загинули у Варшавському гетто під час Голокосту.

Треба зазначити, що у самого Майкла Дугласа є предки родом з України. Його дідусь і бабуся по батьківській лінії були євреями, які проживали в російській імперії та емігрували до Америки у 1910 році.