27.05.2024

Студія Warner Bros. розпочала роботу над п’ятою частиною “Матриці”

Студія Warner Bros. розпочала  роботу над п’ятою частиною “Матриці”

Студія Warner Bros. офіційно оголосила про те, що наразі запускає в розробку п’яту частину кульової науково-фантастичної франшизи “Матриця”.

В повідомленні зазначається, що цього разу замість Лани і Лілі Вачовскі як режисерів режисурою майбутнього фільму займеться сценарист “Монстро”, “Війни світів Z” та “Марсіанина” Дрю Годдард, який також буде і автором сценарію. Лана Вачовскі, яка керувала зйомками стрічки “Матриця 4: Воскресіння” приєднається до команди у якості виконавчої продюсерки. Про це повідомляє  ktoday.com.ua з посиланням на Variety.

Деталі сюжету фільму, як і його акторський склад поки що не розголошуються. Зокрема не відомо чи повернуться до своїх ролей Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс, які зіграли Нео і Трініті у попередніх фільмах франшизи. Проте президент виробництва Warner Bros. Motion Pictures Джессі Ерман натякнув, “Матриця 5” просуне фентезійний світ, не відхиляючись від концепції, яка зробила серіал успішним.

Нагадаємо що четвертий фільм франшизи “Матриця: Воскресіння” (англ. The Matrix Resurrections), який вийшов на екрани у 2021 році, фактично провалився у прокаті, зібравши лише 159 мільйонів доларів по всьому світу за виробничого бюджету в 190 мільйонів доларів.

Фото: кадр з фільму “Матриця: Воскресіння”