29.05.2024

У Дніпрі проходить Фестиваль актуального українського мистецтва Dnipro Art Stage fest

У Дніпрі проходить Фестиваль актуального українського мистецтва Dnipro Art Stage fest

У Дніпрі в приміщенні “ДніпроАртСтейдж” (колишній Телетеатр) проходить відкритий фестиваль актуального українського мистецтва, що став перший масштабний проєкт цього нового арт-простіру.

Фестиваль розпочався з воркшопу для архітекторів та дизайнерів, під час якого учасники протягом місяця працюватимуть над проєктом під керівництвом досвідченого куратора. Відкриття та презентація експозиції відбудеться 30 квітня. Про це повідомляє  ktoday.com.ua.

Протягом місяця у межах фестивалю заплановано кілька цікавих культурних подій. На Dnipro Art Stage Fest передбачено чотири локації з виступами, концертами та перформансами.

З 8 по 14 квітня дніпрян і гостей міста запрошують завітати на літературний майданчик. Далі у приміщенні працюватимуть музичний (з 15 по 21 квітня) та театральний (22 по 28 квітня) майданчики. Також з 8 по 28 квітня для створення інсталяції, буде доступний арт-сквот “Третя весна”.

Організатори фестивалю зазначають, що він розрахований на творчу дніпровську молодь і дає їм можливість реалізувати нові проєкти. Це чудова можливість для досвідчених митців і тих, хто тільки хоче про себе заявити, як про неординарну творчу особистість.

Всі учасникиу кожній з п’яти локацій наприкінці фестивалю матимуть можливість виграти грошові призи у розмірі 2 500, 5 000, 6000 гривень залежно від тематики свого проєкту. Глядацьке голосування під час якого буде визначено переможця глядацьких симпатій відбудеться з 30 квітня по 30 червня.

Джерело: КУСТ