26.05.2024

Німецький гурт записав альбом за віршем українського поета Миколи Вінграновського

Німецький гурт записав альбом за віршем українського поета Миколи Вінграновського

Новостворений німецький лейбл TYME та однойменний колектив нещодавно випустили альбом “On The Silver Shore” (“На срібному березі”), який, за  ствердженням музикантів, був створений завдяки творчості українського поета Миколи Вінграновського. Назва альбому – це відсилання до першого рядка вірша Вінграновського “Київ”, доповнене підзаголовком “Під небозвіддям згрозеної днини”, що підкреслює драматизм сучасного моменту, який переживає наша країна.

Повідомляється, що до альбому увійшло 24 треки, в жанрах дроун, експериментал, ембієнт, гіпнотик і груві-техно. До її запису долучилися 28 артистів з різних країн світу, серед яких Schacke, Shackleton, Cressida, Nastya Vogan, Pavel Milyakov, Yan Cook, Splinter (UA) & Louwave, Slone, Poly Chain та KOLOAH.

“On The Silver Shore” – це своєрідна ода українській культурі, емоційній поезії Вінграновського та мужності українського народу, виражена мовою музики. Випуском цього альбому TYME прагне не лише віддати шану українській культурі, але й у такий спосіб, висловити свою солідарність та підтримку українському народу.

Фото: Instagram/tyme.berlin