29.05.2024

Христина Соловій пояснила, як її пісні опинилися на російських платформах

Христина Соловій пояснила, як її пісні опинилися на російських платформах

Українська співачка Христина Соловій останнім часом постійно стає героїнею гучних скандалів. Достатньо згадати скандальний кліп із Сергієм Жаданом, який був знятий минулої осені у церкві, або публічно сварку з Машою Єфросиніною.

А нещодавно з’явилася інформація, про те, що її треки доступні на російських музичних платформах «VK музыка» і «Яндекс Музыка», а отже вона ймовірно “може за них отримувати кошти”.

Співачка вже відреагувала на закиди щодо того, що її пісні доступні для прослуховування та скачування в росії. У своєму Instagram артистка зазначила, що не давала згоди на публікацію треків. За словами Христини Соловій, на російських музичних платформах поширені лише піратські версії її композицій, з яких вона не отримує прибуток.

Жоден з моїх треків не розміщений на російських платформах офіційно. Усі доступні композиції — піратські публікації, на поширення яких я не давала згоди і з яких я не отримую жодного прибутку. Як ми вже бачили за “Лєдовим шоу” — це, на жаль, не те, чому варто дивуватися. Крадії крадуть, – пояснила співачка.

Окремо Соловій виділила пісню «Зима» записану у дуеті з Олегом Скрипкою. Оскільки Скрипка є автором слів та музики, то саме йому належать авторські права на пісню, отже «він відповідальний за її поширення та розміщення на будь-яких музичних платформах”, – додала артистка.