22.05.2024

Мурал із пророчими словами Шевченка з’явився у Радивилові

Мурал із пророчими словами Шевченка з’явився у Радивилові

До 210-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка на фасаді міської бібліотеки у Радивилові з’явився мурал з зображенням українки та словами видатного українського поета.

Слова великого Кобзаря викарбувані на стіні: “В своїй хаті своя й сила і правда, і воля”, як ніколи підкреслюють – за що ми боремось, за що готові ризикувати життям, що бережемо для наступних поколінь.

У Раивилівській міській раді зазначають, що у цій картині закладений важливий сакральний зміст: жінка – як уособлення неймовірної вроди українки, берегині, місія якої – продовження роду. А зараз це ще і прототип жінки, яка захищає свій дім, своїх дітей, свою країну. Ідейне рішення щодо її української одежі – сорочки із орнаментом прадавньої, автентичної радивилівської вишиванки, з історією понад століття, яка й зараз зберігається у Радивилівському історичному музеї.

Щиро дякуємо усім, хто допоміг втілити наш задум в життя , а це дуже-дуже багато людей , яким не байдуже наше з вами місто, – написала у Facebook Наталія Каючко.