29.05.2024

Відома акторка Галь Гадот вчетверте стала мамою

Відома акторка Галь Гадот вчетверте стала мамою

Про те що в них із бізнесменом Яроном Версано народилася дівчинка актриса написала на особистій сторінці в інстаграмі.

Галь Гадот поділилася фотографією, на якій ніжно тримає свою новонароджену доньку біля грудей. Крім того, зірка розкрила ім’я своєї доньки та його значення.

Моя мила дівчинко, ласкаво просимо. Ти принесла стільки світла в наше життя, виправдовуючи своє ім’я Орі, що на івриті означає “моє світло”. Наші серця переповнені вдячністю. Ласкаво просимо в будинок дівчат. Тато теж дуже крутий,
написала Галь Гадот.

Гадот тримала у таємниці свою четверту вагітність, тому майже не з’являлася на громадських заходах, де можна було б помітити її округлий животик.

Тому багатьох її підписників вразило те, що зірка стала матір’ю знову. А ще акторка зізналась, що ця вагітність видалась непростою, але радіє, що вона впоралась.

Ізраїльська акторка і модель Галь Гадот найбільш відома ролями у серії фільмів “Форсаж” і кінокоміксах “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості”, “Диво-жінка” та “Диво-жінка 1984». В акторки є коріння з Литви, Словаччини, України, Польщі, Австрії, Білорусі. Дідусь акторки по матері Аврам Вайс народився у місті Мукачево Закарпатської області України (тодішня Чехословаччина), а дідусь по батьку — з Ізраїлю.