22.05.2024

Актриса з Кам’янського зіграла головну роль у новому українському серіалі

Актриса з Кам’янського зіграла головну роль у новому українському серіалі

11 березня на каналі СТБ почнеться показ нової української 24-серійної мелодрами «Просто Надія», головну роль в якій виконала наша землячка актриса Зоряна Марченко, а її партнерами виступили відомі актори Артемій Єгоров та Сергій Кисіль.

“Просто Надія” — це історія про маму 3-х дітей, яка через початок повномасштабної війни заради безпеки родини змушена покинути свій дім. В складний час, без підтримки чоловіка та грошей, вона переїжджає в інше місто, де починає нове життя та робить перші кроки до здійснення своєї мрії — стати успішною пекаркою-кондитеркою.

Серіал «Просто Надія» став першим проєктом в я кому Зоряна Марченко знялася після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Напередодні прем’єри у своєму Instagram актриса написала про свої враження від роботи над ціє роллю.

“Дорогий серцю проєкт… Проєкт, де стався і перший мій щирий сміх ,від початку повномасштабного вторгнення і звуки сирен і вибухи під час зйомки… я тут інша і це безумовно нова сторінка мого життя… Залишу тут на згадку. І для мене це не просто Надія”.

Нагадаємо, що Зоряна Марченко народилася у нашому місті 9 грудня 1988 року. Стала відомою після ролі Марисі Сотник у у телесеріалах “Поки станиця спить” та “Останній яничар”. Також зіграла головні ролі в серіалах “Доктор Віра», “Дві матері”, “Човникарки” та фільмові “Чорний Ворон”. Її мама Лілія Леонідівна Марченко багато років пропрацювала у нашому театрі імені Лесі Українки та грала головні ролі у виставах “Летюча миша”, “Марія Стюарт”, “Вісім люблячих жінок”, “Блез”, “Сватання на Гончарівці”, «А если я його люблю» та інших.