26.05.2024

Відомий актор висловився з приводу мобілізації в Україні

Відомий актор висловився з приводу мобілізації в Україні

Український актор та військовий Костянтин Костишин, який відомий за серіалами “Улюблені діти”, “Швидка допомога” та іншими кінороботами, висловився з приводу мобілізації відомих людей, яку активно обговорюють останнім часом.

Я не вважаю, що актори – це якісь привілейовані люди. Моя однозначна відповідь: мають йти на фронт всі ті, хто придатний до служби. Але і розумію, що не можна веслувати під одну гребінку – геть всіх забрати, – наголосив він в інтерв’ю для видання OBOZ.UA.

Костянтин, який майже рік перебуває на фронті, додав, що люди потрібні не тільки в ЗСУ, а й на будь-яких інших роботах, наприклад, в театрі, адже все може просто зупинитися.

В будь-якому разі театр не може не працювати. Частина акторів має залишатися і грати вистави. Підтримувати дух людей і допомагати їм не впасти в прірву безнадії. Театр має існувати, але не може бути так, що акторів війна не стосується. Насправді, такого в нас і немає – на фронті чимало артистів, – розповів актор.

Нагадаємо, нещодавно співак Саша Чемеров висловився про мобілізацію. Він сказав, що вона обов’язково потрібна, але не варто тиснути на людей.