27.05.2024

66 дронів особисто передав Ектор Хіменес-Браво на фронт

66 дронів особисто передав Ектор Хіменес-Браво на фронт

Суддя проєкту «МастерШеф» та ведучий популярного кулінарного шоу «Прокинься з Ектором» Ектор Хіменес-Браво, з самого початку повномасштабного російського вторгнення активно займається волонтерською діяльністю, активно допомагаючи нашим захисникам на самих “гарячих” ділянках фронту.

Використовуючи власну відомість і популярність в українському суспільстві знаменитий шеф-кухар і ресторатор постійно бере участь в різних благодійних проєктах, відкриває власні збори, влаштовує благодійні вечері і всі зібрані кошти передає на потреби ЗСУ. Треба зазначити, що судді “МастерШефу” вдається збирати досить значні суми, швидко закриваючи відповідні потреби конкретних військових підрозділів. Про це повідомляє сайт “Культура сьогодні“.

У березні Ектору Хіменес-Браво та його підписникам вдалося зібрати понад 500 тисяч гривень, до яких ще 500 тисяч надав Київський БКК. За ці кошти було придбано 66 дронів, які ресторатор передав бійцям 92-й штурмової бригади.

Особисто привіз 66 дронів для 92 штурмової бригади, що знаходиться на Харківському та Донецькому напрямку. Хлопці в найгарячіших точках. Комплекс безпілотний авіаційний «IS-PEACEMAKER-1.5-8» — 66 штук, вартістю 1 101 600 грн! Це все ви, українці! Хлопці вже виконують бойові завдання, і кожен з вас доклав свою руку до цієї важливої справи, — відзвітував Ектор на своїй сторінці у Фейсбук.

Наразі Ектор Хіменес-Браво відкрив вже новий збір на суму на прилад нічного бачення AGM PVS — 14 White Phosphor для 14-го полку БпаК “Нехтігаль”, який воює на Донецькому напрямку.