26.05.2024

Олександр Педан готується до кар’єри управлінця і вирішив отримати відповідну освіту

Олександр Педан готується до кар’єри управлінця і вирішив отримати відповідну освіту

Відомий український ведучий та шоумен Олександр Педан, який у березні відзначив свій 42-й день народження, заявив що вступає до університету, щоб отримати нову спеціальність.

Колишній ведучий програми «Педан-Притула Шоу» та капітан шоу “Я люблю Україну” Олександр Педан в програмі “Ближче до зірок” зізнався, що збирається вступити до університету, щоб здобути  освіту в у галузі державного управління. Шоумен також зазначив, що його рішення підтримала дружина, Інна Педан, яка теж вступатиме з ним до того ж самого ВНЗ.

Це буде про те, як я ще можу монетизувати свою популярність з користю для держави. Державні органи управління, громадські організації… Дружина мені каже: “Ти що, крадеш мою мрію, це ти будеш вчитися в тому виші?”. Хочемо вступати в один і той самий університет. І це так круто, – каже Педан.

Олександр Педан, який зробив непогану кар’єру у сфері шоубізнесу, має економічну освіту. У 2004 році він закінчив економічний факультет Хмельницького національного університету та отримав диплом «менеджера-економіста». Проте, оскільки в університеті він почав грати в КВК, виступав у Вищій українській лізі у складі команди «Три товстуни», то за основною спеціальністю ніколи не працював. Вже через два роки після закінчення навчання в університеті він переїхав до Києва, де став ведучим Comedy Club UA.

Фото: instagram.com/pedanos