27.05.2024

25 квітня в прокат виходить українська комедія “Крашанка” про сімейні цінності під час війни

25 квітня в прокат виходить українська комедія “Крашанка” про сімейні цінності під час війни

Вже з 25 квітня українські глядачі зможуть побачити в кінотеатрах веселу сімейну комедію “Крашанка”, в якій знялись відомі українські актори Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Михайло Пулянський, Ігор Портянко.

За сюжетом члени родина Забіяк після кількох років розлуки збираються на Великдень в батьківському будинку. Дві сестри та брат мають надію знайти тут притулок у затишному місті. Але всім їхнім мріям про спокійний відпочинок у сімейному колі не судилося здійснитися. Бо їх батько, Іван Андрійович Забіяка (Станіслав Боклан), не дуже радий гостям і всі свої зусилля направляє на те, щоб збудувати ракету, запустити її на москву під Великдень і таким чином завершити війну.

Невгамовний дідусь десь роздобув пульт управління ракетної установки під таємничою назвою «Потяг номер нуль», який ще в радянські часи слугував рухомою платформою для запуску ракетних з ядерними боєголовками. Проте неочікуваний приїзд доньок, сина та онука заважає йому закінчити ремонт та модернізацію цієї установки… Але Іван Забіяка не збирається так просто здатися і відмовитись від своєї мети.

 Комедія – це єдиний інструмент, який допомагає нашому населенню. Серед цього бруду, серед цього болю і крові, які нам приносить війна, комедія – це та штука, яка, в першу чергу, підтримує наш морально-психологічний дух. Я вважаю, що просто відкривши стрічку новин, люди й так мають достатньо драми: адже щодня ворог бомбить наші міста, щодня, на жаль, гинуть люди. Я вважаю, що комедія і тільки комедія — це те, що має підтримувати. А наша “Крашанка” — це не просто комедія, це фільм з глибокою, прекрасною мораллю, – зазначає виконавець однієї з головних ролей, актор Володимир Гладких.