27.05.2024

Виставка українського мистецтва відкрилась у колишньому будинку Алена Делона в Парижі

Виставка українського мистецтва відкрилась у колишньому будинку Алена Делона в Парижі

4 квітня у Парижі в Українському культурному центрі у Франції (Centre culturel de l’ambassade d’Ukraine) у межах проєкту “Ми і світ” було презентовано виставку творів українських митців FENÊTRE («Вікно»).

За словами кураторки виставки Христини Береговської експозиція виставки складається з 56 творів,  24 українських митців. Експозиція різножанрова в ній представлені живопис, фотографія, графіка, пластика та ювелірні вироби.

Зокрема на виставці представлені роботи заслуженого художника України та члена Спілки художників України Любомира Медвіда.

Домінуюча і надихаюча тема творчості Любомира – євангельська притча про блудного сина. Художник розглядає об’єкт мистецтва в еволюції культури, особливо через філософію і теорію мистецтва. Він переконаний, що свідомість – це вікно людини у світ, що показує образ, який вона робить із реальності. Крім того, вікно є також каналом, через який всесвіт проникає в людину, – зазначається на сторінці культурного центру у Фейсбук.

Цікаво, що у цьому будинку де зараз розташований Український культурний центр, колись жила зіркова пара Ален Делон та Ромі Шнайдер.

Виставка відкрита для відвідувань до 24 квітня.

Джерело:  Укрінформ