22.05.2024

Канал ICTV2 готує прем’єру нового детективного серіалу “Рубан”

Канал ICTV2 готує прем’єру нового детективного серіалу “Рубан”

16 квітня на ICTV2 відбудеться прем’єрний показ детективного серіалу “Рубан”, головну роль якому виконав популярний український актор  В’ячеслав Довженко, лавреат премії “Золота дзиґа” за найкращу чоловічу роль у фільмі «Кіборги».

В’ячеслав Довженко вже не перше буде боротися зі злочинністю на телеекрані. Він добре відомий за роллю безкомпромісного і чесного капітана поліції Сергія Бондаря з серіалу “Дільничний з ДВРЗ”. Проте цього разу глядачі побачать актора у цілком новому і навіть незвичному образі.

Герой В’ячеслава Довженко, Гліб Рубан, успішний бізнес-тренер і психотерапевт. Стверджують, що він «бачить людей наскрізь» тому його майже неможливо обдурити. У суспільстві про унікальний «метод Рубана» ходять справжні легенди, в яких важко розібратися: де правда, а де вигадки. Тож зовсім закономірно, що отримати консультацію Рубана можуть тільки досить заможні та відомі люди.

Та водночас Гліб Рубан за допомогою своїх унікальних здібностей та невеликої команди помічників, періодично займається розслідування складних кримінальних справ, допомагаючи поліції викрити самих колоритних та підступних злочинців сучасності.  Кожний епізод майбутнього серіалу  буде присвячений окремому  розслідуванню, але всі вони будуть об’єднані однією сюжетною історією.

Нашою метою було зробити захопливий народний серіал, головного героя якого глядач полюбить відразу. Не було жодних вагань, хто зіграє психолога, — ми одразу знали, що це буде Слава Довженко. Але важливі діючі особи — люди з команди Рубана, яскраві особистості зі своїми характерами, особливостями, недоліками, що одразу сподобаються глядачам, — підкреслює продюсерка серіалу Алла Липовецька.

Режисером нового 8-серійного серіалу “Рубан” став Дмитро Лактіонов, який  відомий своїми режисерськими роботами у серіалах “Сага”, «Дочки-мачухи”, “Під прицілом кохання”. Крім В’ячеслава Довженка у серіалі знялись і інші популярні українські актори: Влад Никитюк, Тетяна Злова, Ольга Голдис та інші.