26.05.2024

Режисер фільму “Довбуш” розглядає можливість створення серіалу на Netflix

Режисер фільму “Довбуш” розглядає можливість створення серіалу на Netflix

Фільм “Довбуш”, знятий режисером Олесем Саніном, перетворився на справжню кіноподію та вражає своїм успіхом як на великому екрані, так і на стрімінговій платформі Netflix.

Прем’єра фільму відбулася 24 серпня, і вже протягом чотирьох тижнів він став найкасовішою кінострічкою 2023 року, зібравши понад 67 мільйонів гривень у прокаті. Але це лише початок для “Довбуша”. Про це повідомляє повідомляє ktoday.com.ua. 

Після успішного показу на внутрішньому ринку фільм виходить на міжнародну арену. Його вже показали у 27 країнах, включаючи Індонезію, Францію та Польщу. Ще 20 країн придбали права на показ фільму. Це свідчить про глобальний інтерес до українського кіно та історії.

Однак, найбільше здивування прийшло, коли фільм з’явився на Netflix 29 грудня. Він миттєво став однією з найпопулярніших українських кінокартин на платформі, очоливши список фільмів з найбільшою кількістю переглядів у новорічну ніч.

Пригодницько-історична кінокартина, заснована на реальних подіях XVIII століття, розповідає про повстання опришків проти польської шляхти. Зараз режисер Олесь Санін розглядає можливість перетворення “Довбуша” на серіал для Netflix. Про це він розповів “Укрінформу”. Режисер вважає, що у цьому форматі можна ще більше розкрити історію та персонажів, оскільки багато матеріалу не увійшло до фінальної версії фільму. Переговори щодо цього проекту вже тривають, а команда фільму очікує на фінансову пропозицію.

Фільм “Довбуш” – це не лише історична подія, а й символ успіху українського кіно на світовій арені. Його успіх на Netflix відкриває нові перспективи для розвитку української кінематографії та підтверджує, що історії нашої країни можуть зацікавити аудиторію по всьому світу.