26.05.2024

Маша Єфросиніна оголосила збір на спеціальні бронежилети для жінок

Маша Єфросиніна оголосила збір на спеціальні бронежилети для жінок

Громадська організація Arm Women Now і Фонд Маша, співзасновницею якого є Маша Єфросиніна, оголосили великий збір “Жіноча Броня” на анатомічні бронежилети для жінок, які проходять службу в Збройних Силах України. Вони мають намір зібрати 4 мільйони гривень, які спрямують на придбання спеціальних бронежилетів для українських захисниць на передовій.

Про це відома українська телеведуча та акторка повідомила на своїй сторінці в Instagram, закликавши своїх підписників і підписниць долучитися до збору. Про це повідомляє ktoday.com.ua. Зокрема Маша Єфросиніна зазначила, що зараз тисячі українських жінок на передовій захищають Україну, і носять чоловічі бронежилети, які не відповідають жіночій фізіології, а тому можуть нанести шкоду жіночому здоров’ю.

Чоловічі бронежилети занадто важкі, і це призводить до сильних проблем зі спиною; «чоловічі» броніки тотально пласкі – через це в жінок постійні болі в грудях, що призводить до травмування залоз та сосків. Зрештою, «чоловічі» бронежилети завеликі – тому пересуваючись на завданні, жінкам треба тягнути на собі не тільки зброю, а ще й таку надвагу, — написала Єфросиніна.

Вона також розказала про те, що є багато випадків, коли жінки-військові дістають з бронежилета захисні плити, щоб він не був такий важкий, але після цього він вже не виконує своїх захисних функцій.

Всі бажаючі можуть долучитися до збору за посиланням.

Фото:@mashaefrosinina/Instagram