26.05.2024

Арнольду Шварценеггеру встановили кардіостимулятор через проблеми з серцем

Арнольду Шварценеггеру встановили кардіостимулятор через проблеми з серцем

Знаменитий американський актор спортсмен і політик Арнольд Шварценеггер вимушений був звернутись до лікарів через проблеми з серцем. У лікарні у нього виявили нестабільне серцебиття і провели операцію під час якої встановили “Залізному Арні” кардіостимулятор.

Актора  прооперували ще тиждень тому в одній з клінік Клівленда, та розказав про це він тільки зараз. Про це повідомляє ktoday.com.ua. Шварценеггер почувається добре і навіть жартує, що тепер в ньому також є «частина машини» і він поступово стає справжнім Термінатором.

Минулого понеділка мені зробили операцію, щоб я міг стати трошки машиною: я отримав кардіостимулятор. Але я отримав стільки повідомлень і електронних листів від людей, які народилися з двостулковою аортою клапана, як і я, які казали мені, що розповідь про мої операції із заміни клапана додала їм сміливості та надії впоратися з цим, — розповів Шварценеггер виданню The Mirror

Також актор підкреслює, що вважає необхідним розкривати людям подробиці свого стану здоров’я і подавати приклад.

Лікарі порадили поставити акторові кардіостимулятор після того, як виявили у нього нерегулярне серцебиття, спричинене рубцевою тканиною після попередньої операції на серці, яку  Шварценеггер переніс у 1997 році. Тоді йому замінили аортальний серцевий клапан, через вроджену ваду серця, діагностований ще в 1977 році. Ще одну операцію зробили акторові у 2020 році Тоді йому встановили новий аортальний клапан.

Фото:@arnoldexpouk/Instagram