26.05.2024

В прокат виходить фільм “Лишайся Онлайн” – перший у світі скрінлайф про життя під час війни

В прокат виходить фільм “Лишайся Онлайн” – перший у світі скрінлайф про життя під час війни

28 березня в український прокат виходить гостросюжетний трилер-скрінлайф «Лишайся онлайн», дія у якому відбувається у перші дні повномасштабного російського вторгнення і який оповідає історію неймовірного порятунку за допомогою звичайного ноутбука.

За сюжетом стрічки волонтерка Катя, отримує чийсь ноутбук, аби за його допомогою передавати допомогти українським військовим інформацію про пересування окупантів.  Дівчина хоче з’ясувати кому належав цей ноутбук раніше і вона заходить на сторінку власника ноутбуку в соцмережах. Так Катя дізнається, що раніше ноутбук належав чоловікові, на ім’я Андрій, що у нього є 5-річний син Сава. Хлопчик вірить в супергероїв і намагається знайти батьків яких він загубивпід час евакуації. Катя обіцяє Саві знайти його батьків, хоча не знає як це зробити. Тим більше що навкруги іде війна, яка вносить корективи в благородне бажання дівчини.

Автори фільму стверджують, що його сценарій створювався на основі реальних історій багатьох українців, які після початку повномасштабної війни опинилися в зоні бойових дій й намагалися залишатися на зв’язку зі своїми рідними, допомагати у міру сил військовим та цивільним.

Головні ролі у фільмі “Лишайся Онлайн” зіграли Єлизавета Зайцева, Роман Лях, Олеся Жураківська, Олександр Рудинський, Гордій Дзюбинський, Євген Ковирзанов, Олександр Ярема, Ірина Тамім, Катерина Кістень, Антон Скрипець.

Фільм знятий у рідкісному для вітчизняного українського кіно форматі – скрінлайф, коли всі події відбуваються на екрані ґаджета: смартфона, ноутбука, комп’ютера. Автори фільму впевнені, що такий  незвичний  прийом дозволяє глядачам самим стати учасниками історії, а тому щиро співчувати її героям.