29.05.2024

Відомий продюсер Олександр Роднянський прокоментував теракт у москві

Відомий продюсер Олександр Роднянський прокоментував теракт у москві

Відомий український продюсер Олександр Роднянський у пості на своїй сторінці в Instagram відзначив напрочуд неефективну роботу спецслужб рф під час теракту, який стався у концертному залі “Крокус-Сіті-Холл”. Він дивується, як довго правоохоронці добиралися до місця інтенданту, та чому взагалі на такому масовому заході не було поліції.

Москва – місто з самою однією з найвищою концентрацією камер спостереження на планеті. Але коли терористи вбивають у Москві людей, спецназ їде на місце теракту півтори (!) години. А приїхавши, звично починає бити і затримувати журналістів. На концерті, що зібрав майже 7 тисяч осіб, немає поліції (це ж не похорон Навального). А пожежники тупцюють у Крокусі, не знаючи, як врятувати людей, які вмирають від задухи, – зазначає Роднянський.

Продюсер не робить якихось висновків, але з огляду на таку незрозумілу поведінку російських правоохоронців, логічно виникає припущення, що “не все тут так однозначно”, або ж російські спецслужби можуть ефективно “відпрацьовувати”тільки проти тих, хто не підтримує путінський режим.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 22 березня під час концерту групи “Пікнік” в ТРЦ “Крокус Сіті Хол” у підмосковному Красногорську, невідомі почали розстрілювати з автоматів людей у залі.  Як повідомляють російські ЗМІ, внаслідок цього теракту загинуло понад 150 людей.

Фото: Reuters