29.05.2024

Олег Скрипка презентує кліп-епос “Номад”‘ з використанням штучного інтелекту

Олег Скрипка презентує кліп-епос “Номад”‘ з використанням штучного інтелекту

Український музикант Олег Скрипка вразив своїх шанувальників видовищним відеокліпом до пісні “Номад”. Цей музиний витвір вийшов після дворічної паузи.

Відеокліп доступний для перегляду на ютуб-каналі.

“Номад” – це не просто пісня, а справжній військовий епос, що розповідає історію воїна-мандрівника, який прагне повернутися додому. Відеоряд ілюструє музичну композицію і поглиблюється у внутрішній світ головного героя, його труднощі та непередбачуваний шлях.

Термін “номад” має давню історію, що пов’язана з кочівниками, які подорожували світом у пошуках пригод. Сучасні номади обирають свободу та мрії перед стабільністю і комфортом, що символізує вірність собі та власним переконанням.

За словами Олега крипки, пісня відображає шлях кожного українця, особливо в сучасних умовах, коли захист рідної землі є головною метою. Українська земля виступає як турботлива мати, що плете кольчугу для свого захисника. Подорож героя стала історією багатьох століть, і зараз ми, наше покоління, повинні завершити її, подолавши труднощі.

Режисерка кліпу – Аліна Діанова, яка відома своїми роботами для відомих музикантів та гуртів. У процесі роботи над “Номадом” вона використала інноваційні технології, включаючи штучний інтелект, що створило вражаючі візуальні ефекти та поглибило емоційний зв’язок з аудиторією.

Пісня “Номад” несе в собі глибоке послання про перемогу добра над злом, про вірність, мужність та національну гордість. Також композиція має англомовну версію, спрямовану на слухачів з Європи та Америки.

У цьому році Олегу виповнюється 60 років. З цієї нагоди заплановано великий ювілейний концерт Олега Скрипки з НАОНІ у концертному залі STEREO PLAZA в Києві.