29.05.2024

У Кам’янському яскраво відзначали Всесвітній день театру

У Кам’янському яскраво відзначали Всесвітній день театру

Сьогодні, 27 березня, в Кам’янському відзначали Всесвітній день театру. Цей святковий захід став особливою подією для колективу Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки.

Організаторами свята виступили управління культури міської ради та громадська організація “Бджола”, а привітав працівників театру міський голова Андрій Білоусов. Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на Фейсбук театру ім. Лесі Українки.

В розкішно прикрашеній залі ресторану готелю “Зоря” (нині Reikartz), зібралися актори, режисери, художники, адміністратори та представники виробничих і обслужних цехів театру.

У ці складні для нашої країни часи, коли кожен на своєму місці спрямовує всі сили на наближення перемоги України, мистецтво відіграє особливу роль, допомагаючи відновлювати душевні сили, дарує хвилини відпочинку і радості, вселяє віру в майбутнє і надихає на боротьбу.

Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки посідає особливе місце в культурному житті нашої громади. Колектив театру натхненно працює, втілюючи в життя нові проєкти, даруючи містянам позитивні емоції та враження, –  зазначив міський голова Андрій Білоусов у своєму привітанні.

Святкування пройшло в теплій та невимушеній атмосфері, з розважальною програмою і цікавими конкурсами.

Особливо вражаючим був відео сюжет від ТРК “МІС”, який презентував короткий екскурс в історію та сучасність Кам’янського театру.

У ході заходу міський голова нагородив багатьох працівників театру почесними грамотами, відзнаками та подячними листами.

Також присутні мали можливість насолодитися запальним виступом талановитого співака Олександра Кварти.

Таке свято — важлива подія для культурного життя Кам’янського. Адже Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки займає особливе місце в серцях містян, пропонуючи їм нові проєкти та незабутні враження.

Джерело та фото: Андрій Білоусов