29.05.2024

Експериментальний техно-рейв відбудеться у Києві

Експериментальний техно-рейв відбудеться у Києві

30 березня у Києві відбудеться незвичний культурний захід – перший в Україні струнно-смичковий етно-рейв “Смик”, на якому звучатиме як електронна, так традиційна інструментальна українська музика.

Це експериментальна подія, де ми шукаємо й підкреслюємо паралелі між сучасною рейв-культурою та рейв-культурою наших пра-пра-пра-, — зазначають організатори заходу.

За словами організаторів, виконавці в програмі — це люди, які всіляко “залучені в розвиток своєї локальної спільноти”.

Зокрема під час майбутнього шоу виступлять гурти “ДваТри”,  “Собачий Кайф” та US Orchestra, композитор Moris Ronin, капела Збитень та інші виконавці. Організатори події також обіцяють колаборації електронних та інструментальних музикантів, які покажуть пластичність та актуальність традиційної культури.

Як зазначив один з організаторів заходу Захар Давиденко, їхня спільнота давно “мріяла про подію, яка стиратиме межу між народною музикою та електронікою” — бо обидві “створені для танцю”.

Етнорейв “Смик” у Києві відбудеться в просторі Collider (вулиця Кирилівська, 60). Окрім концертної програми, на заході проведуть ярмарок українських майстрів та благодійний аукціон, а отримані таким чином кошти підуть на підтримку ЗСУ.

Джерело: Суспільне культура