27.05.2024

Гранти для українських митців у сфері перформативного мистецтва

Гранти для українських митців у сфері перформативного мистецтва

Українські митці мають можливість отримати гранти від Perform Europ на спільні проєкти з закордонними партнерами, зокрема – на організацію та проведення закордонних гастролей.

Гранти у розмірі 12 000 євро, 32 000 євро та 60 000 євро надаються на покриття витрат на гонорари, оренду обладнання, подорожі та рекламу заходів.

Подумайте, як зробити перформативне мистецтво більш інклюзивним, екологічним та справедливим — запросіть глядачів на партисипативну виставу про наслідки викидів вуглецю, організуйте віртуальний танцювальний фестиваль для людей з інвалідністю або створіть міську виставу, присвячену безпеці жінок у місті. До 30 листопада 2025 року вам потрібно буде продемонструвати проєкт щонайменше у трьох країнах, – йдеться у заяві на сайті Perform Europe

Також зазначається, що гранти надаються з метою створення команд з виконавців або організацій зі сфери перформативного мистецтва з щонайменше трьох різних країн. Продемонструвати готовий проєкт в зазначених країнах переможцям потрібно буде до 30 листопада 2025 року

Щоб мати можливість отримати цей грант претендентам потрібно англійською мовою заповнити заявку, в якій аргументувати, чому саме їх ідея важлива для реалізації, як вона може бути реалізована, вказати бюджет та партнерів, з якими планується майбутній проєкт.

Подати заявку потрібно до 31 березня 2024 року.  Організатори оберуть 35 переможців та оголосять їх перелік 3 червня 2024 року.