26.05.2024

KALUSH & KOLA презентували одразу два своїх нових спільних кліпа

KALUSH & KOLA презентували одразу два своїх нових спільних кліпа

Вперше в історії українського шоу-бізнесу KALUSH та KOLA в один день презентували одразу два дуетні треки – “Пам’ятай” та “Упіймай моє серце”.

Артисти разом записали пісню “Упіймай моє серце”, яка розповідає історію щасливого кохання, від якого навіть серце вистрибує з грудей від шалених емоцій, а також ліричну композицію “Пам’ятай” про сумні спогади та роздуми після розриву стосунків двох закоханих.

Це дуже крутий трек, який мені дуже подобається і, сподіваюсь, сподобається вам, – підписав фронтмен гурту KALUSH Олег Псюк кліп на пісню “Пам’ятай”.

Можна зазначити, що саме в цій пісні відомий виконавець, чи не вперше у своїй музичній кар’єрі, повністю розкриває свій романтичний потенціал.

Настя Прудіус, відома під сценічним псевдонімом KOLA, у свою висловила захоплення від співпраці Олегом Псюком над треком “Упіймай моє серце”. Вона впевнена, що їх спільна робота сподобається всім тим, хто хоча б один раз був по справжньому закоханий.

На мою думку, у нас вийшов чудовий дует і ми змогли передати ті емоції, що переживає кожна закохана людина, коли думає про свою другу половинку. – написала співачка.

Фото: прес-служба Kalush Orchestra