22.05.2024

Зірка фільму “Маска” актриса Кемерон Діас вдруге стала мамою

Зірка фільму “Маска” актриса Кемерон Діас вдруге стала мамою

51-річна актриса повідомила в Instagram про народження сина, якого назвали Кардинал Медданн, проте не стала публікувати фотографії новонародженого  заради його “безпеки та конфіденційності”.

Він чудовий, і ми всі дуже раді, що він тут! –  написала Кемерон Діас

Діас стала відомою після того, як зіграла у комедії «Маска», де її партнером був Джим Керрі. Далі її кар’єра розвивалася досить успішно. Зокрема вона була номінована на престижну премію “Золотий глобус” за ролі у фільмах “Усі шаленіють від Мері”, “Ванільне небо”, “Банди Нью-Йорка” і “Бути Джоном Малковичем”, а також отримала кілька інших престижних кінонагород.

Що стосується особистого життя актриси, то відомо, що в різні роки у неї були стосунки з Меттом Діллоном, Джаредом Лето і з Джастіном Тімберлейком. У 2014 році Діас почала зустрічатися з музикантом Бенджі Медденом і в січні 2015 року вони одружилися. 30 грудня 2019 року в Діас і Меддена народилася дочка – Реддікс Хлоя Хлоя Вайлдфлауер Медден.

Після народження доньки Діас припинила акторську кар’єру. Проте нещодавно стало відомо, що вона після тривалої перерви вона знову повернулась на знімальний майданчик. Акторка погодилася зіграти одну з головних в екшн-комедії Сета Гордона і Брендана О’Браєна під назвою “Знову в справі”, в якому також знімалися Джеймі Фокс, Кайл Чандлер і Гленн Клоуз. Прем’єра фільму запланована цього року на Netflix.

Фото: Вікіпедія