27.05.2024

Продажі романів Френка Герберта зросли після успіху фільму “Дюна 2”

Продажі романів Френка Герберта зросли після успіху фільму “Дюна 2”

Після тріумфу фантастичного фільму “Дюна: Частина друга”, який вийшов у світовий прокат 1 березня 2024 року і вже зібрав понад 500 мільйонів доларів, в українських книгарнях помітно зросли продажі книжок Френка Герберта, які стали літературною основою кінотрилогії “Дюна“.

Так у книгарні «Є» продаж паперових книжок із серії “Дюна” за перші тижні березня збільшився в три рази у порівнянні з січнем, та у два рази у порівнянні з лютим. Також суттєво збільшилися і продажі електронних книжок.

Як стверджують результати маркетингових досліджень мережі Книголенд Анастасії продажі всіх видань серії “Дюни” у середньому зросли на 36% в книгарнях та інтернет-магазині.

Про збільшення інтересу до творів Френка Герберта свідчать і українські видавництва. Так у видавництві КСД за 11 днів березня було продано стільки ж книжок, як за попередні 2 місяці. У цьому видавництві вважають, що на збільшення продажів також могла суттєво вплинути й нова суперобкладинка до першого тому, яка дублює кінопостер до другої частини фільму.

 

Джерело: ЧИТИМО