26.05.2024

Україна вдруге прийме участь в літературному фестивалі Metropolis bleu в Монреалі

Україна вдруге прийме участь в літературному фестивалі Metropolis bleu в Монреалі

Український письменник Юрій Андрухович і перекладач Ростислав Нємцев запрошені для участі у міжнародному літературному фестивалі Metropolis bleu, який цьогоріч пройде 25-28 квітня в канадському місті Монреаль.

Як повідомляється на сайті фестивалю Юрій Андрухович візьме участь у події, спрямованій проти антисемітизму у сучасному світі. До цієї дискусії також долучаться письменниці Нора Круг (США) та Марго Гланц (Мексика). А українсько-канадський перекладач Ростислав Нємцев, який є співавтором перекладу французькою щоденника письменника Володимира Вакуленка, якого вбили російські військові навесні 2022-го року, візьме участь в події «Мови здалеку».

Щорічний літературний фестиваль Metropolis bleu було засновано у 1997 році благодійною організацією Blue Metropolis Foundation. Окрім зазначеного фестивалю ця організація, діяльність якої спрямована на об’єднання людей різних мов навколо захоплення читанням та сприяння взаєморозумінню між культурами. реалізує низку інших освітніх та соціальних програм.Україна вперше брала участь у фестивалі Metropolis bleu у 2022 році.

Джерело: Читомо