22.05.2024

Український режисер створить номер для Люксембургу на Євробачення-2024

Український режисер створить номер для Люксембургу на Євробачення-2024

Український режисер та кліпмейкер Герман Ненов, відомий роботою з Олею Поляковою, NK (Настя Каменських), Іриною Білик, Наталею Могилевською, Златою Огнєвіч, Олегом Винником, гуртами Время и Стекло, НЕАНГЕЛИ, KAZKA, працюватиме над номером представниці Люксембургу на Євробаченні-2024.

Про майбутню співпрацю Германа Ненова та команди 23-річної співачки TALI йдеться у повідомленні люксембурзької телекомпанії RTL.

Зазначається, що люксембурзька делегація «пишається і рада працювати» з Германом Нєновим, який відповідатиме за ілюмінацію, світлодіоди, хореографію та спецефекти виступу співачки Талі, яка виконає пісню Fighter (“Боєць”).

Герман має великий досвід участі у пісенному конкурсі Євробачення та підкреслить різні моменти нашого виступу, представивши неймовірну картину, що поєднує освітлення, світлодіодний контент, хореографію та креативні спецефекти, — йдеться у заяві.

Творчу пропозицію про створення номера відомий український режисер отримав після того, як минулого року виконав обов’язки одного з режисерів Євробачення-2023, яке від імені України проводилось у британському Ліверпулі.

Цікаво, що Люксмбург вперше братиме участь у Євробаченні після 30-річної перерви. Нагадаємо, що після провального результату в 1993 році країну, відповідно до правил, які діяли на той час, виключили зі змагань наступного року. Відтоді країна вирішила не брати участі в конкурсі.

Проте у 2023 році Люксембург вирішив повернутися до участі у цьому конкурсі. У національному відборі перемогла пісня Fighter 23-річної співачки Талі Голергант, відомої як Талі.

Фото: Вікіпедія