26.05.2024

Відомий гурт Within Temptation зняв кліп у Києві

Відомий гурт Within Temptation зняв кліп у Києві

Легендарний нідерландський гурт Within Temptation зняв у столиці України музичне відео для пісні  “A Fool’s Parade” (“Парад дурнів”). Про це музиканти повідомили на своїй сторінці у Twitter.

Ми надзвичайно вдячні за цей досвід, теплий прийом і всіх людей, які брали участь в цьому. Ви всі дивовижні і джерело великого натхнення для нас. Ця подорож – це досвід, який ми ніколи не забудемо. Дякуємо, будьте міцними і до зустрічі знову, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що ця пісня написана спільно з Alex Yarmak, який зазначив, що враження від спільної роботи з Within Temptation  у нього “більш ніж позитивні”. Режисером кліпу став Інді Хаїт, відомий роботами “Черкащина” і Massandra для Latexfauna та “На самоті” і “Вотсап” для Dorofeeva. Презентація майбутнього кліпу запланована на 5 квітня.

Within Temptation від початку повномасштабного російського вторгнення активно підтримують Україну. Зокрема вони виступали на концертах в підтримку України, на яких збирались кошти для фонду Ukraine Air Ops. Згодом на зібрані таким чином кошти були закуплені човни для українських військових, які воюють на Херсонському напрямку