27.05.2024

В Кам’янському будуть змагатись кращі молоді музиканти з усієї України

В Кам’янському будуть змагатись кращі молоді музиканти з усієї України

З 18 по 22 березня 2024 року на базі Кам’янського фахового музичного коледжу ім. Мирослава Скорика пройде другий тур XII Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу “МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП”, в якому свої таланти продемонструють учні закладів мистецької освіти, студенти мистецьких коледжів та талановита творча молодь.

Перший тур конкурсу проводився дистанційно. Для участі у ньому потрібно було до 19-го лютого надіслати заявку та відеоматеріали, які відповідають вимогам положення про конкурс. За результатами прослуховувань першого туру, журі обрало учасників, яким було надіслано запрошення до участі у другому турі

Організатори конкурсу підкреслюють, що основна мета конкурсу – надання стимулу в подальшому творчому розвитку талановитого юнацтва та дітей, виховання і передача традицій професійного мистецтва. До повномасштабного російського вторгнення в Україну конкурс «Музичний калейдоскоп» проходив у Кам’янському кожні 2 роки й став своєрідним майданчиком для спілкування, обміну творчими думками та місцем зустрічі творчої молоді України.

Нагадаємо, що  востаннє цей конкурс збирав молодих українських виконавців у Кам’янському восени 2022 року.