22.05.2024

Співак і воїн Олександр Положинський став жертвою інтернет-шахраїв

Співак і воїн Олександр Положинський став жертвою інтернет-шахраїв

Екслідер гурту “Тартак” Олександр Положинський, який від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну служить в лавах ЗСУ, несподівано став частиною шахрайські схеми в інтернеті.

На своїй сторінці у Facebook Положинський зізнався, що невідомі аферисти скористалися його особистим фото задля розміщення інформаційної пропаганди в Мережі. Шахраї розмістили фото Положинського у військовій формі в інтернеті, і пообіцяли, що цей військовий, якого звуть Владислав Бабій. Незабаром розповість всю “правду” про складну ситуацію, яка склалася в Авдіївці.

Артист, вибачившись перед всіма своїми шанувальниками, яких обдурили шахраї, зазначає, що це не перший випадок, коли його світлини використовують у шахрайських схемах.

Вже не вперше шахраї використовують мої фото. Не знаю, як з цим боротися. До мене потім інколи звертаються люди, яких ті обдурили. Я ніби не такий вже й бравий вояк – що їх так до моїх фото притягує? – написав Олександр Положинський на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що у лютому 2022 року екслідер гурту “Тартак” підписав контракт на проходження військової служби в ЗСУ і надалі служив у 47 батальйоні (пізніше 47 штурмовий полк і 47-ма окрема механізована бригада). Воював на самих «гарячих» напрямках. Після того, як у Положинського після 8 місяців служби загострилися проблеми зі здоров’ям, він перебував у відрядженні в Києві, контактуючи з бригадою у дистанційному режимі. В листопаді минулого року Положинський повідомив, що перейшов в інший підрозділ, проте не вказав, що це за частина.

Фото: facebook.com/sashko.polozhinsky