22.05.2024

Бренд OLIZ випустив колекцію хусток із зображенням картин Тараса Шевченка

Бренд OLIZ випустив колекцію хусток із зображенням картин Тараса Шевченка

На честь 210-річчя видатного поета та художника український бренд OLIZ, який першим в Україні започаткував створення артхусток, перевипустив свою знамениту колекцію із зображеннями картин та рядками віршів Тараса Шевченка.

Ця лінійка була розроблена три роки тому спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка. Тоді колекція була випущена невеликим тиражем і викликала великий інтерес не тільки у шанувальників творчості Тараса Григоровича Шевченка, а й у широких верств населення. Тому цього року, напередодні 210-річчя з дня народження Шевченка, з огляду на унікальність та затребуваність колекції, бренд вирішив перевипустити хустки, щоб привернути більше уваги до художнього таланту митця.

До лімітованої колекції увійшло п’ять шовкових хусток, кожна з яких створена у двох розмірах: 65×65 см та 100×100 см. Засновниця бренду OLIZ Христина Оліярник підкреслює, що лінійка спеціально була розроблена для того, щоб нагадати суспільству, що Тарас Шевченко був не тільки чудовим поетом, але й надзвичайно талановитим і самобутнім художником.

Джерело: ELLE

Фото: OLIZ