26.05.2024

Гарік Бірча, якій служить в ЗСУ, прийняв участь у «Лізі сміху» та розказав про особисте життя

Гарік Бірча, якій служить в ЗСУ, прийняв участь у «Лізі сміху» та розказав про особисте життя

Український актор Гарік Бірча, відомий за роллю Вітальки в однойменному ситкомі, який зараз є військовослужбовцем, уперше з квітня 2023 року з’явився на публіці та знімальному майданчику. Під час зйомки нового сезону шоу “Ліга сміху. Волонтерський десант 3” Гарік став одним із зіркових тренерів.

За лаштунками шоу актор розповів, що отримав п’ятиденну відпустку, яку і витратить на участь у проєкті, і проведе час із сім’єю.

У мене є маленька донька. Два роки нещодавно виповнилося. Вона народилася перед повномасштабним вторгненням. Сподіваюся, буду довго молодим татом, – розказав Гарік Бірча в інтерв’ю програмі “Ближче до зірок”.

При цьому про свою дружину він нічого не сказав, хоча на його безіменному пальці помітна обручка, що свідчить про те, що відомий актор розпрощався з холостяцьким життям.

Після повномасштабного вторгнення Гарік Бірча вступив до лав ЗСУ. Спочатку був командиром взводу забезпечення в батальйоні, створеному на базі роти ТРО Києва, а наразі є головним сержантом окремого спеціального батальйону “Berlingo”.