22.05.2024

У Києві відкрилась виставка карикатур “Смерть окупантам”

У Києві відкрилась виставка карикатур “Смерть окупантам”

У Києві в музеї “Кам’яниця київського війта” відкрилась виставка карикатур “Смерть окупантам” відомого українського карикатуриста,  голови київського клубу карикатуристів “Архігум” Віктора Кудіна

Як зазначають організатори виставки, цей вернісаж має особливе значення під час великої війни, оскільки в гумористичній формі і з великою долею здорового сарказму розвінчує міф про начебто «одну з найбільших армій світу». А ще доказує, що окупанти прийшли на нашу землю з наміром знищити український народ, українську культуру та українську історію. Роботи художника, які стали основою експозицію, сповнені не тільки іскрометного гумору, але й нищівної дошкульності.

Карикатури Кудіна – антитеза світу фальшиво іменованих сутностей російського окупанта. Сміх Кудіна – як струмені дощу, змиває личини з брутального ерефівського нутра.  Сміх Кудіна – розсіює  зневіру,  сумніви і скептицизм, натомість додаючи всім впевненості, відваги і віри. Сміх Кудіна здатен творити моральну атмосферу в суспільстві. І в цьому важлива соціальна функція його мистецтва, – підкреслюють організатори виставки.

Фото: facebook.com/kudin.viktor