22.05.2024

Тяжко хвора Лайза Мінеллі вперше з’явилася на публіці після тривалої перерви

Тяжко хвора Лайза Мінеллі вперше з’явилася на публіці після тривалої перерви

Відома американська співачка й акторка Лайза Мінеллі, яка відома своїми зірковими роялями у фільмах “Кабаре”, “Артур” і “Нью-Йорк, Нью-Йорк”, вже кілька років має великі проблеми зі здоров’ям і пересувається виключно в інвалідному візку

У 2000 році у Лайзи Мінеллі діагностували вірусний енцефаліт, хворобу яка може призвести до втрати рухливості в деяких частинах тіла. Ще раніше в актриси були серйозні проблеми з наркотиками. Щоб позбутися згубної звички вона кілька разів лягала на лікування в реабілітаційні центри.

З уваги на стан здоров’я 78-річна “зірка” не часто з’являється на публіці і веде замкнутий спосіб життя. Востаннє Мінеллі помітили в червні минулого року біля ресторану у Західному Голлівуді. Приблизно ж в той час у ЗМІ з’явилася інформація, що актрисі потрібен цілодобовий догляд з урахуванням стану її здоров’я.

Нещодавно Мінеллі була помічена на вулиці після довгої перерви. Папараці сфотографували зірку  біля свого будинку в Беверлі-Гіллз, куди вона поверталася після вечірки з друзями. Вона сиділа в інвалідному візку, який віз помічник.

Раніше Лайза Міннеллі зізналася, що попри проблеми зі здоров’ям пише нову музику і співпрацює з відомими брендами.

На фото: Леді Гага та Лайза Мінеллі на церемонії вручення премії Оскар-2022 (автор – Chris Pizzello/Invision/AP)

Джерело: Mail.Online.