26.05.2024

Актор з Кам’янського, який зараз служить в ЗСУ, вийшов на зв’язок після довгої перерви

Актор з Кам’янського, який зараз служить в ЗСУ, вийшов на зв’язок після довгої перерви

Відомий актор театру і кіно Геннадій Василенко, який  з 2012-го по 2017-й рік працював у театрі ім.Лесі Українки м. Кам’янське, влітку 2022 року приєднався до Збройних Сил України.

Актор періодично на своїй сторінці в Instsgrsm розміщував пости в яких розповідав про своє армійське життя. Проте вже довгий час Геннадій, не подавав про себе ніяких звісток, що викликало хвилювання у його прихильників. Та нещодавно актор розмістив новий пост у себе на сторінці у якому написав, що з ним усе добре і пообіцяв, що скоро знову почне ділитися новинами, проте те, що відбувається в його житті. Звісно, якщо на це дасть дозвіл його командування.

Контент обов’язково буде. Бо буде час, буде натхнення і буде дозвіл. Будьте крепкі та творчі! – написав актор і воїн.

Шанувальники творчості Геннадія Василенка у коментарях до цього посту дякували йому за службу і всіляко намагались підтримати улюбленого актора.

“Тримайтеся Геннадію. Кам’янське Вас любить і пам’ятає. Хай Вас доля береже”

“Пам’ятаємо вас на сцені, Геннадію! Дякуємо вам за те, де ви зараз є!”

“Ми вас любимо!головне залишайтеся живим!!! Ще буде час для сцени, для кіно”

Нагадаємо, що свого часу Геннадій Василенко за виконання ролі Гамлета в однойменній виставі за п’єсою Вільяма Шекспіра у театрі Кам’янського став лауреатом Міжнародного фестивалю “Класика сьогодні” у номінації “Найкраща чоловіча роль”. У кіно відомий за роллю Валєри в серіалі «”Дефективи” та роллю Ігоря Шульги в серіалі “Швидка”.