26.05.2024

Режисер Джордж Лукас очолив список найбагатших знаменитостей у світі

Режисер Джордж Лукас очолив список найбагатших знаменитостей у світі

Видання Forbes оприлюднило свій список найбагатших знаменитостей світу, який очолили одразу двоє культових режисерів сучасності – Джордж Лукас та Стівен Спілберг.

Автор легендарних “Зоряних воєн”, режисер Джордж Лукас, за ствердженням експертів видання, має 5,5 мільярдів доларів США. З цим показником він очолює список найбагатших знаменитостей світу. Триразовий лауреат премії “Оскар”, режисер Стівен Спілберг трохи поступається своєму колезі.  Його статки становлять $4,8 млрд. У списку є  ще один відомий режисер, автор  кінотрилогії “Володар перснів” Пітер Джексон. Він має 1,5 мільярда доларів США, що дозволило йому зайняти сьому позицію у рейтингу. Про це повідомляє ktoday.com.ua.

Серед найбагатших знаменитостей відзначені також співачки Ріанна ($1,4 млрд), Кім Кардаш’ян ($1,7 млрд) та Тейлор Свіфт ($1,1 млрд), шоумен та медіамагнат Тайлер Перрі ($1,4 млрд), співак та бізнесмен JAY-Z ($2,5 млрд) і телеведуча Опра Вінфрі ($2,8 млрд).

Достатньо у цьому переліку й відомих спортсменів: гольфіст Тайгер Вудс ($1,3 млрд), а також баскетболісти Майкл Джордан ($3,2 млрд), Леброн Джеймс ($1,2  млрд) та Меджик Джонсон ($1,2 млрд).

Загалом 14 найбагатших знаменитостей-мільярдерів, які потрапили до цього списку, мають сукупний статок у 31 мільярд доларів США.

Фото: Kevin Winter/Getty Images

Джерело: Hypebeast