22.05.2024

На каналі СТБ прем’єра нової гостросюжетної мелодрами «Кришталеві джерела»

На каналі СТБ прем’єра нової гостросюжетної мелодрами «Кришталеві джерела»

7 квітня о 18:00 на СТБ відбудеться прем’єра 4-серійної гостросюжетної мелодрами «Кришталеві джерела», у якій суперників зводить під одним дахом боротьба за племінницю та розкішний будинок. Але у цьому протистоянні вони починають розуміти що небайдужі одне одному.

За сюжетом 32-річна інструкторка з дитячого танцю Ліза Кохач неочікувано для себе стає опікункою своєї 10-річної невідомої племінниці Нелі. Також вона дізнається, що їй повинен перейти у власність великий, але запущений будинок, який розташований  на березі мальовничого озера “Кришталеві джерела”. Проте згодом з’являється дядько дівчинки Михайло Столяр, який теж є претендентом на  опікунство, а разом з ним і на будинок. Суперництво за право опікунства над дівчинкою змушує суперників жити під одним дахом, де між ними спалахують заборонені почуття.

Головні ролі у серіалі виконали зірка фільму «Довбуш» Сергій Стрельников та Катерина Варченко, відома за роялями у серіалах «Хазяйка», «У неділю зранку зілля копала» та «Мама моєї дочки». Також у серіалі знімались Марія Мархай, Вікторія Литвиненко та Сергій Кучеренко.

Фото: СТБ