22.05.2024

Олег Винник заявив, що передбачив повномасштабну війну в Україні

Олег Винник заявив, що передбачив повномасштабну війну в Україні

Популярний український співак, кумир тисяч українських жінок Олег Винник, виїхав з України в самому початку повномасштабного російського вторгнення і надовго зник з поля зору своїх прихильників.

Притулок співак знайшов у Німеччині, де він фактично ховався від своїх прихильників і громадськості. Навіть видалив усі фото зі своїх сторінок у соціальних мережах, щоб не привертати до себе уваги. Про це повідомляє повідомляє ktoday.com.ua

Та у ЗМІ не забували відомого виконавця і намагалися з’ясувати, де ж він перебуває в той час, коли в Україні точиться кривава війна і чому ніяк не проявляє своє відношення, до цієї війни.  У мережі почали ширитись чутки про те, що співак хворіє на онкологію і наразі проходить курс лікування  в Німеччині. Згодом Олег вийшов на зв’язок і детально розповів про своє “нове” життя за кордоном.

В інтерв’ю на YouTube-каналі “КРП” Вінник розказав, що виїхав з України 26 лютого 2022 року до Німеччини, оскільки вже 23 роки проживає у цій країні і є її резидентом. Також співак підтвердив чутки  про те, що він лікується від хвороби, але це не онкозахворювання.

А ще він заявив, що фактично передбачив початок війни й був готовий до того, що йому доведеться тікати з країни. Співак стверджує, що він часто бачив пророчий сон, в якому він під обстрілами виїжджає з України. І коли війна дійсно почалася, то він поїхав в ту країну, де були написані всі його хіти – тобто в Німеччину. Про це також йшлося у його «віщому” сні.

Проте артист досі ніяк офіційно не визначився зі своєю позицію, щодо російської агресії. Співак виправдовується, що він мовчав тому, що не знав, що він може сказати українцям, коли він сам перебуває в безпеці за кордоном, а не під обстрілами в Україні. На його думку, ніхто б не прислухався до його заяв, оскільки він був далеко і на собі не відчув те, що відчувають щодня тисячі українців.

Фото з відкритих джерел.