27.05.2024

Анджеліна Джолі та Бред Пітт досягли “примирення” через сім років після розриву відносин

Анджеліна Джолі та Бред Пітт досягли “примирення” через сім років після розриву відносин

Колишнє зіркове голлівудське подружжя, Анджеліна Джолі та Бред Пітт, після семи років боротьби за опіку над дітьми, нарешті звершило всі судові суперечки.

Актори досягли компромісу у питанні виховання їх дітей та нарешті розв’язували питання про право власності на виноробню Château Miraval у Франції. Джолі сама зробила перший крок до примирення з колишнім чоловіком, бо якийсь момент зрозуміла, що може витратити на цю боротьбу всі свої гроші. Про це повідомляє ktoday.com.ua з посиланням на In Touch Weekly.

Вони витратили стільки грошей на ці судові баталії, включно з боротьбою за опіку, і Енджі врешті-решт могла розоритися, тому було б розумно скоротити її втрати. Це величезна перемога для Бреда, – повідомив журналістам інсайдер.

Після досить «болісних» переговорів, пара дійшла згоди, що Анджеліна Джолі збереже опіку над трьома неповнолітніми дітьми. Але Бред Пітт виборов для себе можливість бачитися з ними. Своєю чергою, він повинен відшкодувати 250 мільйонів доларів своїй колишній дружині за повний контроль над Miraval.

Друзі актора кажуть, що він задоволений результатом, бо вже давно не спілкувався з дітьми. А ще тепер він повернув у свою повну власність виноробню Château Miraval.

Фото: кадр з фільму «Містер і мітсіс Сміт»