22.05.2024

Чому Клопотенко в Японії не зміг відкрити ресторан української кухні

Чому Клопотенко в Японії не зміг відкрити ресторан української кухні

Відомий український ресторатор Євген Клопотенко планував відкрити ресторан з українськими стравами в Японії. Але на етапі перемовин про відкриття він зіткнувся з неочікуваною проблемою. Виявилось, що японці вважають борщ не українською, а російською стравою і тому були категорично проти того, щоб вона була в меню українського закладу.

Зрозуміло, що люди оминатимуть це місце десятою дорогою, бо притомні японці, на щастя, історично є русофобами”, — написав Клопотенко на своїй сторінці в Instagram.

Відомий шеф-кухар зазначив, що ця ситуація є “чудовим прикладом глибини російської пропаганди”. Проте відступати від свого задуму Клопотенко не збирається і стверджує, що він і його команда докладуть максимум зусиль, щоб продовжити популяризувати українську кухню в Японії і інших кранах світу.

Ця ситуація не зменшує масштаб наших старань. Вона лише означає, що треба працювати ще завзятіше над популяризацією української думки та української кухні в світі. Завзятіше контрпропагувати. І як же добре, що завзяття українцям не бракує, – заявив Євген Клопотенко.

Шанувальники ресторатора в коментарях під цим постом вже підтримали його намір.

Дякую Євгене, що воюєте за наш борщ! Це дуже важливо довести, що він наш як і те, що Крим – кримських татарів, а Україну не придумав Ленін, – написав один із його підписників.