22.05.2024

Молоді художники Кам’янського отримали нагороди міжнародних конкурсів

Молоді художники Кам’янського отримали нагороди міжнародних конкурсів

19 березня у Кам’янській дитячій художній школі ім. Івана Першудчева нагороджували своїх учнів, які зайняли призові місця на міжнародних конкурсах «Мистецька історія». «Art GALLERY» та «Творчі генії сучасності». У цьому мистецькому закладі нашого міста є добра традиція нагороджувати переможців в урочистій обстановці.

Подібні заходи проводиться у школі щомісячно, оскільки її вихованці досить активно беруть участь у різних конкурсах і постійно займають у них призові місця. У школі вважають, що саме такий формат вручення нагород стимулює учнів школи розвивати творчі навички, підвищувати свій професійний рівень та націлюватись на досягнення високих результатів. На нагородження зазвичай запрошують і батьків учнів, щоб вони могли порадіти за успіхи своїх дітей та підтримати їх у такий урочистий час.

Приводимо повний список переможців, які цього дня отримали свої заслужені нагороди.

Міжнародний конкурс мистецтв «Мистецька історія»

  • Гран-прі – Ваврінюк Анна (викладач Харітонова О.М.),
  • Гран-прі – Скаліуш Паула (викладач Харітонова О.М.),
  • Перша премія – Литвина Ірина (викладач Харітонов І.О.),
  • Перша премія – Заскалько Софія, викладач Повшенко С.М.
  • Гран-прі – Чижова Оксана, викладач Повшенко С.М.
  • Перша премія – Чижова Оксана, викладач Повшенко С.М.
  • Перша премія – Шаша Єлизавета, викладач Повшенко С.М.
  • Перша премія – Ванда Софія (викладач Миколаєнко С.А.),
  • Перша премія – Малюк Богдан  (викладач Миколаєнко С.А.),
  • Перша премія – Степаненко Діана  (викладач Миколаєнко С.А.),
  • Перша премія – Тютюнник Євгенія  (викладач Миколаєнко С.А.).

Міжнародний конкурс «Art GALLERY»

  • Перша премія – Картузова Вероніка  (викладач Харітонова О.М.),
  • Перша премія – Коваль Марія (викладач Харітонова О.М.),
  • Перша премія – Ворошило Поліна (викладач Харітонова О.М.),

Міжнародний конкурс мистецтв «Творчі генії сучасності»

  • Гран-прі – Ворошило Поліна (викладач Харітонова О.М.),
  • Гран-прі – Картузова Вероніка (викладач Харітонова О.М.),
  • Гран-прі – Ваврінюк Анна (викладач Харітонова О.М.),
  • Гран-прі – Васильченко Віра (викладач Харітонова О.М.),
  • Перша премія – Фандій Оксана (викладач Повшенко С.М.),
  • Гран-прі – Бондаренко Вероніка (викладач Харітонов І.О.),
  • Перша премія – Берко Олександра (викладач Харітонов І.О.),
  • Друга премія – Акуленко Єлизавета  (викладач Миколаєнко С.А.),
  • Друга премія – Накалюжна Анастасія  (викладач Миколаєнко С.А.),
  • Друга премія – Кучерук Анна  (викладач Миколаєнко С.А.).