26.05.2024

Співачка Юлія Юріна публічно спалила російський паспорт

Співачка Юлія Юріна публічно спалила російський паспорт

Відома українська співачка Юлія Юріна у новому кліпі розповіла про злочини окупантів та спалила російський паспорт.

Екссолістка гурту YUKO, яка вже протягом тривалого часу живе і працює в Україні, намагається позбутися російського громадянства. У своїй новій відеороботі з піснею, яка стала саундтреком до українського фільму “Лишайся онлайн”, Юлія Юріна спалює російський паспорт. І хоча цей документ не є її власним. Втім, задум співачки став зрозумілий усім. Сама композиція “Чорна хмара” була записана музикантами у підвалах за допомогою волонтерів, і фактично відображає особисту історію і позицію Юлії, “агресію, злість і ненависть до всього російського, і того, що окупанти зробили на українській землі”. Кліп сподобався авторам фільму “Лишайся онлайн” і вони запропонували співачці зробити його одним із саундтреків до майбутньої картини.

Ми погодилися і відзняли нове відео з додаванням кадрів з фільму, яке вже єднає між собою і історію героїв фільму, і мою особисту історію, емоцію агресії, злості і ненависті до всього російського і того, що вони зробили на українській землі”, – розповіла Юлія Юріна історію створення цього кліпу

Попри те, що народилася Юлія Юрина в росії вона  вважає себе українкою і ще з дитинства співала українські пісні і цікавилася фольклором.

Я вважаю себе українкою! Народилася я в місті Анапа, на Кубані. Проте з дитинства співаю українські пісні. Я завжди вивчала українські традиції та фольклор і у свідомому віці, у 18 років, переїхала до України. 2012 року я поступила на кафедру фольклору та народно-пісенного співу в Києві, – розповідала виконавиця в програмі #Муз_Оборона.

Наразі рідні співачки живуть в росії і відмовляються вірити у реальність війни які розв’язала їхня країна. За словами артистки з батьком вона не спілкується вже декілька років, а мама й бабуся вірять лише офіційній російській пропаганді агресора. Юріна каже, – що вона постійно намагається переконати рідних у тому, що російське телебачення бреше про війну в Україні, проте їй все одно не вірять.

Прем’єра фільму “Лишайся онлайн” кінотеатрах України відбудеться 28 березня. За сюжетом на початку повномасштабного російського вторгнення до волонтерки Каті випадково потрапляє ноутбук, який був переданий на підтримку військових. Раптом їй надходить відеодзвінок від хлопчика, що розшукує батька, попереднього власника пристрою. Ховаючись від обстрілів удома, вона намагається знайти власника ноутбука.

Джерело: ТСН

Фото: instagram.com/yurina_yuyu