29.05.2024

На YouTube запустили нове шоу “Де починається мистецтво”

На YouTube запустили нове шоу “Де починається мистецтво”

Нове YouTube-шоу “Де починається мистецтво”, розповідатиме у форматі інтерв’ю-екскурсій про відомі українські культурні установи. Перший випуск шоу, який вже доступний в інтернеті, присвячений Театру на Подолі.

Готуючись до пілотного випуску, команда нового шоу поспілкувалася з керівницею літературно-драматичної частини театру Оксаною Прибіш, яка провела екскурсію та розповіла про архітектуру самої будівлі, навколо якої був скандал під час відкриття. показала, як художники “захищають” декорації до того, як її створювати. Також у випуску про життя і роботу театру розказали його  художній керівник Богдан Бенюк, головна художниця Марія Погребняк, акторка Даша Малахова та помічник режисера Влад Цехмейструк.

Засновниця та продюсерка проєкту Дар’я Уманець розповіла що ідея проєкту назрівала давно, оскільки відчула, що їй не вистачає контенту на YouTube.

У нас з`явилась ідея двох форматів: інтерв`ю-екскурсій культурними установами та ще один, який поки тримаємо в таємниці, — сказала Уманець.

Автори проекту зазначають, що він не обмежиться випусками лише про театри, надалі будуть програми про роботу і інших культурних установ та процеси, котрі в них відбуваються.