27.05.2024

Учні Кам’янського музичного коледжу отримали нагороди двох національних конкурсів

Учні Кам’янського музичного коледжу отримали нагороди двох національних конкурсів

Нещодавно учні Кам’янського фахового музичного коледжу імені Героя України Мирослава Скорика брали участь у двох національних творчих конкурсах, на яких гідно представили наше місто і отримали почесні нагороди.

4 березня 2024 р. в Дніпровській Академії музики відбувся V відкритий конкурс юних піаністів ім.Михайла Обермана, в якому брали участь учні та студенти з Дніпра, Кам’янського, Запоріжжя, Костянтинівки, Харкова, Полтави, Кривого Рогу, Сум, Чернігова, – загалом 30 учасників. Успішно виступили на цьому конкурсі студентка Кам’янського музичного коледжу 1 курс коледжу Нібель Софія, яка стала дипломантом 2 ступеня, та студентка 4 курс коледжу Стаднік Ліана, яка стала лауреатом 2 ступеня

А в сонячній Одесі з 20 по 22 лютого проходив IV Всеукраїнський відкритий двотуровий джазовий фестиваль-конкурс BLACK AND WHITE MUSIC, в якому юні музиканти з різних міст України віком від 5 до 18 років змагалися за звання кращих джазменів країни.

Від Камʼянського музичного коледжу ім. М. Скорика в цьому конкурсі у номінації «Солісти-вокалісти» брали участь та зайняли призові місця:

  • Нарбутович Ярослава 1 ліцей (III категорія (13-15 років)) – 1 місце,
  • Єдикоєва Марія 4 курс (IV категорія (16-18 років)) – 2 місце,
  • Покутня Тетяна 4 курс ( IV категорія (16-18 років)) -1 місце.

Щиро вітаємо вихованців коледжу та їх викладачів з почесними та заслуженими нагородами!

Фото: Кам’янський фаховий музичний коледж ім. М. Скорика