22.05.2024

Українська співачка Maruv продовжує заробляти в росїї

Українська співачка Maruv продовжує заробляти в росїї

Уродженка Харкова Анна Корсун, відома як Maruv, за 2 роки повномасштабної війни заробила на “Яндекс Music” понад 800 тис. рублів. Популярна співачка досі не розірвала контракт з Warner Music Russia та Warner Chappell Music та платить податки в росії. Про це, спираючись на результати власного розслідування, стверджують українські осінтери Molfar.

Проаналізувавши творчу і комерційну діяльність співачки з України Maruv, розслідувачі виявили, що артистка продовжує писати російськомовні пісні, продовжує співпрацю з російським лейблом, від якого отримувала мільйони рублів доходу, та «заливає» пісні 2024 року випуску на російську платформу “Яндекс Music”.

Maruv і надалі продовжує підтримувати російську економіку та спонсорувати війну, адже станом на лютий 2024 року вона й досі є серед списків на сайті Warner Music Russia та Warner Chappell Music як виконавиця, що працює під цим лейблом, – йдеться у повідомлені Molfar.

Також осінтери стверджують, що Maruv продовжує публікувати свої нові пісні в російських соцмережах типу VK і закуповує там рекламу та на платформі “Яндекс Music”. Минулого року їй ще вдалося примножити підписників у порівнянні з 2022 роком.

 

Фото: з відкритих джерел