29.05.2024

Андрій Кокотюха пише другу книжку з циклу “Таймер війни”

Андрій Кокотюха пише другу книжку з циклу “Таймер війни”

У березні 2023 року відомий український письменник презентував свою першу книжку з циклу “Таймер війни”, яка мала назву “Довга комендантська година”. Цей цикл створюється за підтримки Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

У сюжеті першого роману цього гостросюжетного циклу були використані реальні події, які відбувалися в України на початку повномасштабного російського вторгнення.. Дія «Довгої комендантської години» відбувається в Києві в період з 23 до 27 лютого 2022 року. За сюжетом, оперативник воєнної розвідки Влад Хмара працює під прикриттям офіцера СБУ, щоб викрити російського «крота». У поле зору Хмари випадково потрапляє російський терорист на прізвисько Гюрза, з яким контактує “кріт”. Так Хмара дізнається, що в Києві готується масштабний теракт. Відомий день, але невідомі час та місце. У Хмари – лише дванадцять годин, аби вирахувати це та зупинити Гюрзу…

Роман мав великий успіх у українських читачів і за підсумками видавництва “Фабула”, очолив список лідерів продажів книжок, надрукованих у 2023 році. Крім того, ще на етапі роботи над романом канал ICTV2 запропонував автору створити на основі книги телесеріал. Робота над сценарієм активно ведеться, і зйомки та прем`єра заплановані на 2024 рік.

На хвилі успіху першого роману письменник одразу взявся за написання його продовження, про що повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Друга книжка пишеться саме зараз. Як і перша, має всебічну підтримку ГУР МО. За моїми прогнозами, готовий рукопис піде видавництву “Фабула” в першій половині квітня. Тоді ж чекаю на втішні новини про початок підготовки до зйомок. І є одна втішна новина: ще не написану другу книгу вже теж хочуть екранізувати.

Попередньо відомо, що у другому романі циклу “Таймер війни” Влад Хмара організовує та проводить операцію з порятунку морпіхів, котрі опинилися на тимчасово окупованій території Харківщини влітку 2022 року.

 

Фото з сайта Андрія Кокотюхи