29.05.2024

Серіал, в якому знявся актор з Кам’янського, став лідером перегляду на телебаченні

Серіал, в якому знявся актор з Кам’янського, став лідером перегляду на телебаченні

27 лютого на телеканалі ICTV2 відбулася прем’єра кримінального серіалу “Розтин покаже 3”. Старт 3-го сезону цього популярного телепроєкту став більш ніж вдалим – він став найрейтинговішим серіалом у прайм-таймі.  Частка перегляду перших двох серій склала 9,5% аудиторії віком від 18 до 54 років.

У новому сезоні глядачі побачать розслідування заплутаних кримінальних справ і пошук небезпечних злочинців. А також у ньому будуть показані жахливі злочини, які скоїла росія у війні проти України. Автори серіалу поставили за мету показати те, що відбувалося в окупованих місцях, і розказати правду про повномасштабне вторгнення на територію України. Щоб якомога краще передати ці події та занурити глядача в цю атмосферу, у серіалі з’являться нові цікаві персонажі. Одного такого героя зіграв актор театру імені Лесі Українки з Кам’янського, заслужений артист України Олег Волощенко.

Також у серіалі знялись популярні актори Артемій Єгоров, Ольга Гришина, Тарас Цимбалюк, Ігор Портянко, Ольга Атанасова, Сергій Деньга та інші.

Нові серії серіалу “Розтин покаже 2” можна подивитись у ефірі телеканал ICTV2 з вівторка до четверга, о 20:00