Комунальний заклад «Централізована бібліотечна система м. Кам’янського» Кам’янської міської ради

Комунальний заклад «Централізована бібліотечна система м. Кам’янського» Кам’янської міської ради

Контакти закладу

Загальний телефон: +38 (068) 428 80 38

Електронна  пошта: lib.dndz@ukr.net

Сайт:https://lib.kam.gov.ua/

Адреса та посилання на соціальні мережі:

 

Керівник

Денисюк Лариса Анатоліївна

Денисюк Лариса Анатоліївна

Комунальний заклад «Централізована бібліотечна система м. Кам’янського» Кам’янської міської ради є незалежним закладом від політичної кон’юнктури, має универсальну книгозбірню, яка володіє потужним інформаційним потенціалом, доступним кожному
мешканцю міста.

Опис закладу

Колектив має, свою філософію, місію,  чітку мету і завдання, свою персонал- стратегію.
Чуйно слідкує за кон’юктурою, попитом, намагається дуже швидко на нього реагувати.

Структура КЗ «Централізована бібліотечна система м. Кам’янського» КМР:

1. Центральна міська бібліотека ім. Т.Г. Шевченка – одна з найстаріших культурно-просвітницьких установ м. Кам’янського. Це головна книгозбірня міста з універсальним бібліотечним  фондом, центр культурного і духовного спілкування,
методичний та координаційний центр для бібліотек всіх систем і відомств.

Заснована в 1934 р.

2. Центральна міська бібліотека для дітей  – найстаріша дитяча бібліотека Дніпродзержинська. Має найбільший фонд дитячої літератури. Обслуговує не тільки дітей, а й дорослих користувачів – батьків, вчителів, вихователів, методистів.

Завідуюча бібліотекою – заступник директора по роботі з дітьми Доровеєва Тетяна Володимирівна

Заснована в 1946 р.

3.Бібліотека-філіал №1 була створена з метою забезпечення громадян правом вільного, повного та рівного доступу до інформації, а також для задоволення культурних потреб населення селища Карнаухівка. За спогадами старожилів селища бібліотека була заснована в кінці 50-х років ХХ ст. у будівлі,  де розташовувався штаб військової частини.

4. Бібліотека-філіал №2. Дата народження  бібліотеки – 20 січня 1954 року. Це – одна з найстаріших бібліотек міста і спершу вона мала назву «Міська бібліотека №3». За роки своєї історії бібліотека завжди обслуговувала населення великого мікрорайону міста, а саме: Соцміста.

Завідуюча бібліотекою – Стовба Наталія Андріївна

5. Бібліотека-філіал №3. У 1975 році жителі Баглійського району отримали у подарунок міську дитячу бібліотеку по вулиці Матросова, 78 . Цю адресу назавжди запам’ятало багато поколінь дітлахів та дорослих нашого мікрорайону. Тут вона знаходиться і нині.

Завідуюча бібліотекою – Заславська Юлія Володимирівна

6. Бібліотека-філіал №4. Сьогодні бібліотека-філія обслуговує дорослих та дітей прилеглого мікрорайону, має відділ абонементу та  читальний зал. Утворена в 1998 році, шляхом злиття двох бібліотек: бібліотеки-філіалу №4 для дорослих та дитячої бібліотеки-філіалу №10.

Завідуюча бібліотекою – Карабут Тетяна Андріївна

7.Бібліотека-філіал №5. знаходиться на Лівобережжі міста, яке називають самим молодіжним районом міста. Будівництво цієї частини міста розпочалося наприкінці 70-х років XX cт. У 1979 році був побудований I мікрорайон. Збудували тут і загальноосвітню школу, і дитячий садок, а музичну школу розташували у шестикімнатній квартирі на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. А у вересні 1984 рокуприміщення музичної школи віддали дитячій бібліотеці.

Завідуюча бібліотекою – Какуша Ганна Борисівна

8.  Бібліотека-філіал №6 була заснована  у 1975 році. Вона мала статус самостійної бібліотеки №7 міського самоврядування. У 1979 році була створена Централізована бібліотечна система міста до якої  вона увійшла як  бібліотекою-філіалом №6.

Завідуюча бібліотекою – Польська Лариса Григорівна

9. Бібліотека-філіал №7. – центр краєзнавства мікрорайону Краєзнавство є одним із головних пріоритетів діяльності бібліотеки. Головне завдання бібліотека вбачала в збиранні, збереженні і наданні користувачам інформації про історично-культурну спадщину міста, в співпраці з творчими людьми краю: художниками, поетами.

Завідуюча бібліотекою – Стрельник Людмила Миколаївна

10. Бібліотека-філіал №8 відкрила свої двері для маленьких читачів в 1951 році і мала назву «Дніпродзержинська 2-га міська дитяча бібліотека». Першою завідуючою бібліотеки була Поліна Іванівна Целік, яка зуміла переконати керівництво міста в необхідності відкриття дитячої бібліотеки в містечку хіміків – Соцмісті.

Завідуюча бібліотекою – Гончар Тетяна Миколаївна

11.Бібліотека-філіал №9 (колишня бібліотека-філіал №15) гостинно відкрила свої двері для читачів лівобережної частини міста в 1987 році в приміщенні кінотеатру «Мир». В роки інтенсивної забудови лівобережної частини міста бібліотека посіла почесне місце культурно-розважального комплексу. Обслуговує дорослих, дітей та юнацтво.

Завідуюча бібліотекою – Голікова Людмила Григорівна

Галерея