27.05.2024

Фанати “Гри престолів” у шоці: серіалу про Джона Сноу не буде

Фанати “Гри престолів” у шоці: серіалу про Джона Сноу не буде

Довгоочікуваний спиноф “Гри престолів” від HBO про Джона Сноу так і не буде знято. Багатостраждальний проект, роботу над яким то починали, то знову припиняли, остаточно закрито.

Цю сумну новину шанувальникам сервала “Гри престолів” повідомив актор Кіт Герінгтон. В інтерв’ю виданню Screen Rant 37-річний британський актор підтвердив новини, які давно циркулювали, про те, що цей проєкт був виведений з активної розробки на HBO/MAX.

Це питання не обговорюється, тому що ми всі не могли знайти підходящу історію, щоб розповісти, яка нас усіх досить хвилювала. Тому ми вирішили поки що відкласти цю ідею. Можливо, в майбутньому коли-небудь ми до цього повернемося, але зараз ні. Він міцно стоїть на полиці, – зізнався актор.

Нагадаємо, що саме роль Джона Сноу в телесеріалі “Гра престолів” принесла Кіту Герінгтону всесвітню популярність і номінацію на прайм-таймову премію “Еммі”. Крім того, вона зробила його одним із найбільш високооплачуваних акторів телебачення. У 2017 році його гонорар за один епізод “Гри престолів” становив 1,1 мільйона доларів. Але водночас напружена робота в цьому серіалі призвела до фізичного і психологічного виснаження актора. Навесні 2019 року, за місяць до виходу фінального епізоду “Гри престолів”, він навіть був змушений лягти в спеціалізовану клініку після нервового зриву.